

200 ₴
179 ₴
Мережевий зарядний пристрій WUW C195 18 W зі швидким заряджанням QC3.0 1-USB порт
WUW C195 18W — універсальний зарядний пристрій для ваших ґаджетів. Підтримує функцію швидкого заряджання, має багаторівневу систему захисту від перегрівання, перевантаження та короткого замикання, а також смарт ідентифікацію. Під'єднується до електромережі через стандартні розетки. Деталі корпусу виготовлені з пластику високої якості, що робить пристрої практичним і зручним у повсякденній експлуатації.
1. Вхід: 100-240 В, 50/60 Гц, 0,5 А;
2. Вихід: 3,6 В — 6,5 В / 3 А, 6,6 В — 9В/2А, 9,1В — 12В/1,5 А, 18 Вт.
3. Стандартний штекер ЄС.
4. Вогнестійкий матеріал: ABS + PC.
5. Підтримка швидкого заряджання QC3.0/QC2.0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Функція бездротового заряджання | Ні |