Мережевий зарядний пристрій XO CE02C на 2 USB роз'єм 2.1 A з кабелем TYPE-C (EU)
XO — зарядний пристрій, що містить 2 USB, потужністю 2.1 A. Корпус має 2 виходи USB для одночасного заряджання 2 пристроїв. Захист від короткого замикання, перенапруги, високого струму, високої температури!
Характеристики:
Зарядний пристрій XO CE02C на 2 USB роз'єм 2.1 A;
Вхід від євророзетки: 100-240 вольтів, до 0,3 Ампера, 50/60 Hz, Вихід USB 1-2: 5 вольтів 2.1 Ампер 10 W (максимум);
Технологія заряджання: 5 V - 2.1 A;
Максимальне споживання енергії: 10 Вт;
Діапазон вольтажу електричної мережі: 100-240 вольтів;
Порти: USB: 2;
Захист: Вхід і вихід від перенапруги, від перегрівання, від короткого замикання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Ні |
| Функція бездротового заряджання | Ні |