Бренд INKAX
Вихідний струм (mA) 3100
Кількість роз'ємів 2 USB
Потужність (Вт) 15W
Напруга живлення 12V/24V
Особливість вуста-ва Зарядний пристрій із 2 USB-роз'ємами
Тип роз'єму USB
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Inkax |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Сірий |