


220 ₴
209 ₴
Зарядний пристрій автомобільний WUW C206 QC3.0+PD27W (USB + Type-C) чорний
Це зручний і потужний пристрій для заряджання вашого смартфона, планшета або іншого пристрою прямо в автомобілі під час поїздки. Він забезпечує швидке заряджання та підходить для використання з різними пристроями, що робить його ідеальним аксесуаром для автомобіля.
Характеристики:
Особливості:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WOW |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |